HÜKÜM VE KOŞULLAR

Şartlar ve Koşullar

HÜKÜM VE KOŞULLAR İÇİN GENEL BAKIŞ

Hüküm ve Koşullar (Şartlar)’ı, Cahit Buradaydı web sitesini [https://cahitburadaydi.com/ (blok)] kullanmadan önce lütfen dikkatlice okuyun.

“Siz” terimi, bloğu kullanan, ziyaret eden ve/veya görüntüleyen herkesi ifade eder.

Bu blok Maşuk Cahit UYSAL tarafından işletilmektedir. Blok genelindeki tarafımdan terimi Maşuk Cahit UYSAL’ı ifade eder. Maşuk Cahit UYSAL, burada belirtilen tüm şartları kabul etmeniz koşuluyla, bu bloğu sizin kullanımınıza sunmaktadır.

Bloğa erişiminiz ve kullanımınız, bu Şartları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Hüküm ve Koşullar, bloğa erişen veya kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir. Bloğa erişerek veya kullanarak bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, bloğa erişemezsiniz.

Blokta güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlanabilir. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Değişikliklerin yayınlanmasının ardından bloğu kullanmaya veya erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Blok, sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

Blok, üçüncü taraf web sitesi içeriği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, bloğun, bu içeriklerin, kullanımından veya güvenilmesinden kaynaklanan hasar veya kayıptan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin hüküm ve koşullar sayfaları ile gizlilik politikalarını okumanız tavsiye olunur.

KULLANICI YORUMLARI VE GERİ BİLDİRİMLER

Blok isteği üzerine iletiler gönderirseniz veya kendinizce fikir ile tekliflerinizi gönderirseniz (topluca ‘yorumlar’), yorumlarınızın herhangi bir zamanda kısıtlama olmaksızın düzenlenmesini, yayınlanmasını, dağıtılmasını ve herhangi bir ortamda kullanılmasını kabul etmektesiniz. (1) herhangi bir yorumu gizli tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek veya (3) herhangi bir yoruma yanıt vermek gibi bloğun bir yükümlüğü yoktur.

Yasa dışı, saldırgan, iftira niteliğinde, sakıncalı veya bir fikri mülkiyeti ihlal eden içeriğiniz kaldırılabilir.

Yorumlarınızın herhangi bir üçüncü şahsın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Yorumlarınızın yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermediğini kabul edersiniz. Ayrıca yorumlarınızın bilgisayar virüsü veya kötü amaçlı yazılım içermediğini de kabul edersiniz. Yanlış e-posta adresi kullanamaz, başka biri gibi davranamaz, bir yorumun kaynağı konusunda yanlış yönlendirme yapamazsınız. Yaptığınız tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Gönderilen herhangi bir yorum için hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

SONLANDIRMA

Hüküm ve Koşulları ihlal etmeniz halinde, bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden erişiminiz sonlandırabilir veya askıya alınabilir.

Sonlandırma üzerine, bloğu kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Şartların doğası gereği fikri haklar ve sorumluluk sınırlamaları dahil tüm hükümler sonlandırmadan sonra da geçerlidir.

GEÇERLİ KANUN

Bu Hüküm ve Koşullar, ihtilafların mahiyetine bakılmaksızın ilgili YÖNETMELİK başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti kanunları kapsamında yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Şartların herhangi bir hükmüne mahkeme tarafından geçersiz kararı verilirse, Şartların kalan kısmı yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, blokla ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur.

GİZLİLİK VE KİŞİSEL BİLGİLER

Abonelik ve blok aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz, Gizlilik Politikasına tabidir. Gizlilik Politikası bu Şartların bir parçasını oluşturmaktadır. Lütfen Gizlilik Politikasına bakın.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden iletişime geçin.

Maşuk Cahit UYSAL
BLOĞUMA ABONE OLUN

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.